





2 116 ₴
Тример акумуляторний Vitals Master AZT 1828 SmartLine+ (без АКБ та ЗУ)
Тример електричний Vitals Master AZT 1828 SmartLine+ є незамінним у господарстві інструментом ручного типу, що використовується для укосу різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янів. Тример оснащений потужним двигуном, телескопічною штангою та зручною додатковою рукояткою. Як джерело живлення такий інструмент використовує акумулятор, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці. Акумулятори та зарядний пристрій не йдуть у комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Потужний двигун;
Робота від АКБ 18В серії SmartLine+;
Низький рівень шуму;
Зручна рукоятка з регулюванням;
Телескопічна штанга.
Комплектація:
Електротриммер Vitals Master AZT 1828 SmartLine+;
Шпуля;
Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга: 18 В.
Акумулятор: Li-ion.
Кількість обертів: 9000 об/хв.
Діаметр різання: 280 мм.
Вага: 1,98кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.98 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр лески | 1.65 мм |
| Конструкция штанги | Неразборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 9000 |
| Напряжение акуумулятора,В | 18 |
| Режущая система | Леска |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | D-образная |
| Ширина среза | 280 мм |