
2 306 ₴
Дриль-міксер Craft CPDМ-16/1500F
Дриль-міксер Craft CPDМ-16/1500F універсальний, високоякісний, продуктивний інструмент. Даний апарат дуже багатофункціональний і здатний виконувати функції дриля та міксера. Інструмент орієнтований на роботу в режимі значних навантажень, для чого встановлено потужний та витривалий електродвигун 1500 Вт. Завдяки ергономічним ручкам міксер Craft CPDМ-16/1500F легко контролювати. Дизайн конструкції дозволяє контролювати суміш, що змішується під час роботи, до того ж міксер можна притулити до стіни, і при цьому він не зісковзуватиме і не впаде. Комплектація моделі: віночок, патрон, ключ, додаткова ручка.
Особливості:
Додаткова рукоятка;
Електронне регулювання числа обертів;
Надійний вимикач;
Високий момент, що крутить.
Кнопка фіксації постійної роботи.
Технічні характеристики:
2в1: дриль, міксер.
Напруга: 230В/50 Гц.
Патрон: 16 мм.
Потужність: 1500 Вт.
Кількість оборотів: 0-650 об/хв.
Розміри вінця: 120*50 мм.
Регулювання обертів: є.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 0-650 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 16 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1500 |
| Размер посадочного места | 16 мм |
| Размеры венца, мм | 120*580 |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Миксер |