





3 832 ₴
Зварювальний інвертор Vitals MMA-1400 LCDk smart
Зварювальний інвертор Vitals MMA-1400 LCDk smart - якісний інструмент, який призначений для роботи в режимі ручного електродугового зварювання (ММА), так і в режимі TIG Lift (контактний підпал дуги, що забезпечує автоматичне зниження струму на початковій стадії запалення дуги. Під час контакту відбувається поступове підвищення його початкової робочої величини до номінальної. Залежно від типу зварювання, матеріалу, позиції зварювання, можна вибрати найбільш підходящий для зварювального інвертора електрод. Зварювальний струм регулюється в межах від 20 до 140А. Серед відмінностей даної моделі, хотілося б відзначити наявність функції автоматичного зниження напруги холостого ходу зварювального контуру (VRD) для запобігання ураженню електричним струмом, наявність великого цифрового дисплея, захисту від перегріву та перевантаження, функції гарячого старту, форсування дуги та антизалипання.
Особливості:
Робота в режимі ММА та TIG Lift;
Форсаж дуги;
Великий цифровий дисплей;
Робота від 160 В;
Функція зниження напруги при торканні шкірою (VRD);
Захист від залипання електрода;
Пластиковий кейс в комплекті;
Захист від перевантаження;
Гарячий старт.
Комплектація:
Інвертор Vitals MMA-1400 LCDk smart;
Кабель з утримувачем електродів (2 м);
Кабель із затискачем маси (2 м);
Моток-щітка
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Виробник: Віталс
Напруга: 220 В
Максимальна потужність: 5,7 кВт
Зварювальний струм, min: 20 А
Зварювальний струм, max: 140 А
Діаметр електродів: 1,6-4,0 мм
Охолодження: повітряно-примусове
Робочий цикл: 60 %
Клас захисту: IP 21
Тип ізоляції: F
Вага: 4,2 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 4.2 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Кейс | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.7 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 4 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Размеры | 355*145*275 |
| Сварочный ток | 20-140 A |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Форсаж дуги | + |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |