






5 719 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Vitals MIG-1300 NG
Зварювальний інвертор Vitals MIG-1300 NG призначений для напівавтоматичного дугового зварювання FCAW вуглецевих і низьколегованих сталей без використання захисної атмосфери при зворотній полярності, в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі і в режимі TIG Lift (аргоно-дуговим зварюванням з контактним підпалом дуги). Завдяки тривалому режиму роботи на максимальних струмах апарат чудово підходить для роботи як на побутовому, так і на професійному рівні. У гаражі, в автосервісі, на виробництві, проявлятиме себе прекрасним і надійним помічником у справі. Наочне керування всіма важливими параметрами зварювання на передній панелі дозволить налаштувати напівавтомат для виконання широкого спектру зварювальних робіт. Окремим плюсом апарата є можливість зварювання в мережах з великими просадками напруги живлення - Vitals MIG-1300 NG здатний працювати при падінні напруги до 160 вольт.
Особливості:
Плавне регулювання струму;
Електронний дисплей;
Наявність єврорукаву;
3 режими зварювання: FCAW, MMA, TIG Lift;
Робота від 160В;
Функція VRD;
Функції Anti Stick, Hot Start, Arc Force.
Комплектація:
Напівавтомат Vitals MIG-1300 NG;
Зварювальний рукав;
Комплект кабелів для ручного зварювання MMA;
Зварювальний дріт;
Щітка-молоток;
Картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 3,4 кВт.
Напруга без навантаження - 62 В.
Зварювальний струм, min - 10 А.
Зварювальний струм, max - 130 А.
Діаметр електродів - 1,6-3,2 мм.
Дрот - 0,6-1,0 мм.
Охолодження - Повітряно-примусове.
Робочий цикл - 60 %.
Клас захисту - IP 21S.
Вага - 7 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | FCAW/MMA/TIG Lift |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Класс защиты | IP21S |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 3.4 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 3.2 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 62 В |
| Размеры | 400*245*255 |
| Сварочный ток | 10-130 A |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |