






13 330 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Vitals Professional MIG 2000 Digital LCD
Зварювальний інвертор Vitals Professional MIG 2000 Digital LCD призначений для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисного газу MIG-MAG, а також для роботи з самозахисним порошковим дротом в режимі NO GAS. Додатково напівавтоматичне ручне дугове зварювання може здійснюватися в режимі програмно встановлених параметрів (Synergy) практично без втручання користувача в налаштування процесу. Завдяки тривалому режиму роботи на максимальних струмах апарат чудово підходить для роботи як на побутовому, так і на професійному рівні. У гаражі, в автосервісі, на виробництві, проявлятиме себе прекрасним і надійним помічником у справі. Наочне керування всіма важливими параметрами зварювання на передній панелі дозволить налаштувати напівавтомат для виконання широкого спектру зварювальних робіт. Окремим плюсом апарата є можливість зварювання в мережах з великими просадками напруги живлення - Vitals Professional MIG 2000 Digital LCD здатний працювати при падінні напруги до 160 вольт.
Особливості:
Плавне регулювання струму;
Великий електронний дисплей;
Наявність єврорукаву;
4 режими зварювання MIG-MAG (ручний або synergy), MMA, TIG Lift;
Робота від 160В;
Функція VRD;
Точкове зварювання в режимі MIG-MAG;
Функції Anti Stick, Hot Start, Arc Force;
Модуляція зварювального струму;
Автоматичне корегування зварювального струму.
Комплектація:
Напівавтомат Vitals Professional MIG 2000 Digital LCD;
Зварювальний рукав із знімним роз'ємом;
Комплект кабелів для ручного зварювання MMA;
Щітка-молоток;
Контактні наконечники.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 5,6 кВт.
Напруга без навантаження - 60 В.
Зварювальний струм, min - 20/30 А.
Зварювальний струм, max - 180/200 А.
Діаметр електродів - 1,6-4,0 мм.
Дрот - 0,6-1,0 мм.
Охолодження - Повітряно-примусове.
ПВ - 60 %.
Клас захисту - IP 21S.
Вага - 13,2 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.2 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MAG/MMA |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Еврорукав | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21S |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.6 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 4 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 60 |
| Размеры | 475*270*360 |
| Сварочный ток | 20-180/30-200 A |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |