
1 604 ₴
Драбина приставна Werk LZ1107
Драбина приставна Werk LZ1107 - відмінний помічник для робіт у саду, на будівництві, ремонті будівель та багатьох інших сферах. Матеріал, з якого виготовлена драбина – алюміній. Інструмент має невелику вагу, але високу міцність. Для безпеки в роботі нижня частина драбини Werk LZ1107 обладнана пластиковими насадками.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Приставна.
Максимальна висота: 200,5 см.
Матеріал: Алюміній
Кількість секцій: 1.
Кількість ступенів: 7.
Ширина опори: 38 см.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Вага: 3,0 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Количество секций | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Длина в раздвинутом состоянии | 200.5 см |
| Количество ступеней | 1 x 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 200.5 см |
| Тип | Приставные лестницы |
| Ширина опоры | 38 см |