



3 969 ₴
Набір тример акумуляторний Revolt BGT 20/2 + пила Revolt BCS 284
Коса електрична Revolt BGT 20/2 незамінний у господарстві інструмент ручного типу, що використовується для укосу різних видів рослин від сільськогосподарських культур до бур'янів. Дана модель передбачає зручну систему ручок, яка гарантує якісне утримання інструменту в будь-якому положенні і комфортну роботу з ним. Як джерело живлення, такий інструмент використовує акумулятор, що робить його мобільним і дає йому деяку автономію на ділянці. Також варто відзначити наявність акумуляторної пилки Revolt BCS 284 у комплекті.
Особливості:
Акумулятор та ЗУ в комплекті;
Потужний двигун;
Регулювання кута косильної головки;
Регульована D-подібна рукоятка;
Пила в комплекті.
Комплектація:
Електротример Revolt BGT 20/2;
Пила Revolt BCS 284;
Шпуля;
Ніж 40Т;
Пластикові ножі (5шт.);
Металеві ножі 2Т (2шт.);
Шина;
Ланцюг;
Акумулятор 4А/20В;
ЗП.
Технічні характеристики:
Напруга: 20 В.
Акумулятор: Li-ion.
Ємкість батареї: 4 А/год.
Кількість обертів: 8000 об/хв.
Діаметр різання: 230/150 мм.
Довжина шини пили: 200 мм.
Ланцюг: 1/4", 46 ланок.
Вага: 3,3 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Режущий элемент | Нож |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина шины | 200 мм |
| Емкость аккумулятора, А*ч | 4 |
| Конструкция штанги | Неразборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 8000 |
| Напряжение акуумулятора,В | 20 |
| Режущая система | Леска/Нож |
| Тип | Аккумуляторные |
| Форма рукояти | D-подобная |
| Ширина среза | 230/150 мм |