



7 945 ₴
Батут Atleto 374см синій (захисна сітка + драбина)
Батут Atleto 374см є відмінним варіантом для ігор на свіжому повітрі. Представлений батут виготовлений із матеріалів високої якості, які забезпечують високу міцність усієї конструкції та довгий термін служби батута. Стійкість до вологи та ультрафіолетових променів дозволяє використовувати батут у будь-яку погоду без ризику пошкодити його. Стійкість забезпечують чотири спарені опори, які не дають батуту зміщуватися під час стрибків. За хорошу амортизацію відповідають 64 оцинковані пружини, завдяки яким конструкція витримує навантаження до 150 кг. Постачається модель Atleto 372см з захисною сіткою та драбиною в розібраному вигляді.
Особливості:
Подвійні сталеві ніжки;
Стійкий до вологи та ультрафіолету мат;
Наявність захисної сітки;
Розбірна конструкція.
Технічні характеристики:
Тип: батут.
Кількість пружин для натягу батута: 64 шт.
Висота поверхні для стрибків над землею: 80 см.
Висота загальна: 260.
Висота сітки: 180 см.
Діаметр: 374 см.
Кількість стовпців сітки: 8 шт.
Кількість U-подібних ніжок: 4 шт.
Товщина стінок труб: 1,2 мм.
Максимальна допустима вага користувача: 150 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atleto |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 61 кг |
| Вид | Уличные батуты |
| Высота | 80 см |
| Высота с защитной сеткой | 260 см |
| Габариты упаковки | 147*50*20/109*41*16 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр | 374 см |
| Количество пружин | 64 шт |
| Количество столбиков сетки | 8 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Форма | Круглые |