









9 844 ₴
Батут Atleto 435см чорний (захисна сітка + драбина) + подарунок м'яч
Батут Atleto 435см є чудовим варіантом для ігор на свіжому повітрі. Представлений батут виготовлений із матеріалів високої якості, які забезпечують високу міцність усієї конструкції та довгий термін служби батута. Стійкість до вологи та ультрафіолетових променів дозволяє використовувати батут у будь-яку погоду без ризику пошкодити його. Стійкість забезпечують чотири спарені опори, які не дають батуту зміщуватися під час стрибків. За хорошу амортизацію відповідають 80 оцинковані пружини, завдяки яким конструкція витримує навантаження до 150 кг. Постачається модель із захисною сіткою в розібраному вигляді.
Особливості:
Подвійні сталеві ніжки;
Стійкий до вологи та ультрафіолету мат;
Наявність захисної сітки;
Розбірна конструкція.
Технічні характеристики:
Тип: батут.
Кількість пружин для натягу батута: 80 шт.
Висота поверхні для стрибків над землею: 80 см.
Висота загальна: 260.
Висота сітки: 180 см.
Діаметр: 435 см.
Кількість стовпців сітки: 8 шт.
Кількість U-подібних ніжок: 4 шт.
Товщина стінок труб: 1,2 мм.
Максимальна допустима вага користувача: 150 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atleto |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 58 |
| Вид | Уличные батуты |
| Высота | 80 см |
| Высота с защитной сеткой | 260 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр | 435 см |
| Количество пружин | 80 шт |
| Количество столбиков сетки | 8 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Форма | Круглая |