
630 ₴
Зварювальний дріт Procraft SW105 (1.0мм, 5кг)
Зварювальний дріт стандарту Procraft SW105 призначений для зварювання низьколегованих, вуглецевих і середньовуглецевих сталей у середовищі захисних газів. До переваг зварювального дроту Procraft SW105 можна віднести наступне: низький вміст фосфору та сірки; стійке сповільнення; стабільні геометричні розміри (±0,02мм).
Характеристики:
Тип дроту: Обміднений
Марка дроту: ER 70S-6
Аналоги: Св08Г2С-О
Тип зварювання: MIG/MAG
Діаметр: 1,0 мм
Вага: 5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес катушки с проволокой | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | Св08Г2С-О |
| Вес | 5 кг |
| Вид проволоки | Омедненная |
| Марка проволоки | ER 70S-6 |
| Назначение | Газосварка |
| Тип | Проволока сварочная |
| Толщина проволоки | 1.0 мм |