








26 400 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат ProCraft industrial SPI400
Procraft industrial SPI-400 застосовується для напівавтоматичного зварювання серед захисних газів дротом суцільного перерізу (MIG/MAG) на постійному струмі. Захисні гази: вуглекислий газ, аргон та їх суміші. За принципом роботи апарат відноситься до інверторів. Сучасні IGBT-транзистори останнього покоління є основою інверторної схеми апарату. Застосування саме такого типу транзисторів з високою частотою перетворення дозволяє отримати максимальну потужність апарату і при цьому мінімізувати його вагу і габарити. Виконання апарату – однокорпусне. Двороликовий механізм, що подає, винесений зверху на зварювальне джерело. Можливе встановлення касет з дротом типів D200, D270/D300 вагою до 15 кг. Застосовуваний діаметр дроту 0.8 та 1.0 мм. Керуючий контур із системою зворотного зв'язку підтримує постійну робочу напругу, компенсуючи стрибки в мережі живлення до 15%. Електронне керування апаратом, засноване на унікальній системі контролю динамічних характеристик, гарантує стабільну дугу в процесі роботи, мінімальний рівень утворення бризок та високу ефективність зварювання. Контрольна панель не перевантажена зайвими елементами та проста в освоєнні. Поворотними ручками регулюються основні параметри процесу зварювання. Для контролю значень сили струму та напруги встановлено два окремі дисплеї. Підключення пальника до апарату через євророз'єм (KZ-2). Харчування – трифазна мережа 380В.
Особливості:
Плавне регулювання струму;
Два дисплеї;
Режими зварювання MIG-MAG, MMA;
Захист від перегріву;
Знімний 'єврорукав';
Захист від залипання електрода;
Двороликовий механізм, що подає;
Вихід 36В для підключення підігрівача газу.
Комплектація:
Напівавтомат ProCraft industrial SPI400;
Знімний 'єврорукав' з пальником MB-25AK (3м);
Комплект кабелів для ручного зварювання MMA;
Молоток-щітка;
Газовий шланг (5м);
Сопла (4шт.);
Ролік (2шт.).
Технічні характеристики:
Клас апарату: Професійний.
Напруга мережі живлення: 380 В ± 15 %.
Частота мережі живлення: 50 Гц.
Найменший зварювальний струм: 50 А.
Найбільший зварювальний струм: 400 А.
Діаметр дроту: 0,8-1,0 мм.
Діаметр електрода при ММА: 1,6-5,0 мм.
Максимальна споживана потужність: 9,4 кВт.
ККД: 85 %.
Наявність режиму ММА: є.
Вага: 26,5 кг.
Гарантія – 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26.5 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MAG/MMA |
| Гарантия | 24 месяца |
| Еврорукав | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная мощность | 9.4 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.8 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 380 В |
| Размеры | 600*340*525 мм |
| Сварочный ток | 50-350/50-400 A |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |