
3 101 ₴
Тример електричний Revolt GTE 2300
Тример Revolt GTE 2300 призначений для догляду за невеликими присадибними ділянками. Тример виготовлений з високоміцних матеріалів, що ще раз гарантує тривалості терміну служби. Потужність 2300 Вт дозволяє тримеру електричному Revolt GTE 2300 справляється з поставленими завданнями без проблем. Цей інструмент працює від номінальної напруги 220В. Максимальна кількість обертів шпинделя тримера доходить до 7500 об/хв. Спеціальний ремінь і мала вага 5 кг, дозволить виконувати роботу тримером Revolt GTE 2300 без зайвого навантаження на спину. За допомогою тримера ви зможете окантовувати доріжки і чагарники, підстригати траву біля парканів і у важкодоступних місцях.
Особливості:
Мала вага;
Потужний мотор;
Зручна рукоятка велосипедного типу;
Подвійна ізоляція двигуна.
Комплектація:
Электрокоса Revolt GTE 2300;
3-х лопатевий сталевий ніж;
Шпуля (котушка);
Набір ключів;
Плечовий ремінь;
Захисний кожух для ножа або котушки.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 2300 Вт.
Кількість обертів: 7500 об/хв.
Діаметр різання: 380/255 мм.
Вага: 5 кг
Гарантія - 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Режущий элемент | Нож |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Вид | Триммеры |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Конструкция штанги | Разборная |
| Макс. число оборотов, об/мин | 7500 |
| Мощность двигателя, кВт | 2.3 |
| Приводной вал | Жесткий |
| Режущая система | Нож/Леска |
| Тип | Электро |
| Форма рукояти | Велосипедная |
| Ширина среза | 255/380 мм |