



2 183 ₴
Тачка будівельна Vulkan D3-100PN (зібрана)
Тачка будівельна Vulkan D3-100PN - незамінний інструмент на будівництві або дачній ділянці. З її допомогою можна транспортувати будь-який вантаж чи сміття. Тачка Vulkan здатна перевозити до 200 кг за одне завантаження. Завдяки одному колесу, модель має більше можливостей для маневру. Поставляється даний товар в зібраному вигляді.
Особливості:
Пневматичне колесо;
Кузов оцинкований;
Висока вантажопідйомність;
Компактні розміри.
Характеристики:
Виробник: Vulkan .
Об'єм кузова: 100 л.
Вантажопідйомність: 200 кг.
Колесо: 400мм
Вага: 14,5кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14.5 кг |
| Вид | Строительные |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Диаметр колеса | 400 мм |
| Количество колес | 1 |
| Материал | Металл |
| Объем | 100 л |
| Покрытие кузова | Оцинкованое |
| Рама | Цельная |
| Тип | Тачки |
| Тип покрышки | Камерная |