

2 520 ₴
Зварювальний інвертор Atlas welding AW-300
Зварювальний інвертор Atlas welding AW-300 - надійний інструмент, створений для виконання найскладніших завдань за допомогою штучних зварювальних електродів, діаметр яких від 1,6 мм до 5,0 мм. Він оснащений рядом захистів для забезпечення довговічності у використанні та додатковими функціями для високого ККД при роботі. Варто зазначити, що зварювальний інвертор ProCraft SP300 має досить компактні розміри, що робить його досить мобільним і не складе труднощів у виборі місця для його зберігання.
Особливості:
Високий ККД підсилювачів потужності;
Зниження споживання енергії та виділення тепла;
Захист від прилипання електрода, гарячий старт;
Дисплей.
Комплектація:
Кабель з утримувачем електродів;
Кабель із затискачем маси;
Маска;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Максимальна потужність: 5,5 кВт
Напруга / Частота: 220 В / 50 Гц
Зварювальний струм, min: 20 А
Зварювальний струм, max: 300 А
Діаметр електродів: 1,6-4,0 мм
Охолодження: повітряно-примусове
Робочий цикл: 60%
Діапазон робочих напруг: 160-260 В
Вага: 3,2 кг
Гарантія - 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AW |
| Вес | 3.2 кг |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Сварочный ток | 20-300 А |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Форсаж дуги | + |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |