


3 304 ₴
Фарбопульт акумуляторний GTM SG18/700BL (без АКБ і ЗУ)
GTM SG18/700BL - легкий і компактний фарбопульт, який призначається для постійного професійного використання на будівництві або промисловості, але також підходить і для домашнього фарбування під час ремонту. Живиться від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В. Максимальна витрата фарби під час роботи 700 мл/хв. Фарбопульт призначений для розпилення емалевих і водоемульсійних фарб, ґрунтовок, прозорих лаків, морилок, засобів захисту деревини, змащувальних матеріалів, дезінфекційних засобів на основі розчинників та води та інших лакофарбових матеріалів (ЛФМ) з в'язкістю не більше 70 DIN. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Робота від акумулятору;
Вбудований компресор;
Регулювання витрати розпилюваного матеріалу;
Великий обсяг бачка;
Компактні розміри.
Комплектація:
фарбопульт GTM SG18/700BL;
Додаткове сопло;
Лійка (вимірювач в'язкості розпилюваної рідини);
Технічні характеристики:
Клас: Професійний
Витрата фарби: 0.7 л/хв
Діаметр сопла: 1,5/2,5 мм
Об`єм резервуару: 800 мл
Живлення Від акумулятора
Напруга акумулятора: 18 В
Тип акумулятора: Li-Ion
Тип бачка під фарбу: нижній
Система розпилення: HVLP
Макс. в'язкість фарби: 70 DIN
Габарити: 280*112*250 мм
Вага 1.2 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.25 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр форсунки | 1.5 мм / 2.5 мм |
| Дополнительные сопла | + |
| Макс. вязкость краски, din | 70 |
| Материал контейнера | Пластик |
| Напряжение | 18 В |
| Объем контейнера | 0.8 л |
| Производительность | 700 мл/мин |
| Совместимые аккумуляторы | GTM 18 В |
| Технология воздушного распыления | HVLP |
| Тип | Краскопульты |