
5 902 ₴
Фрезер GTM R67/2200VS
GTM R67/2200VS - професійний інструмент при виконанні численних фрезерувальних робіт по дереву, ДСП і пластмасах, з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція цієї моделі дає змогу використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дозволяє застосовувати фрези з хвостовиком 8 мм і 12 мм.
Особливості:
LED-підсвітка;
Корпус і підстава з алюмінієвого сплаву;
Захист від перевантаження;
Електронне регулювання частоти обертання;
Підтримка обертів під навантаженням;
Плавний пуск;
Можливість підключення пилососа.
Комплектація:
Фрезер GTM R67/2200VS;
Паралельний упор;
Копіювальна втулка.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 2200 Вт.
Частота обертання: 12000 - 21000 об/хв.
Розмін цанги фрези: 8/12 мм.
Вага - 6,5 кг
Гарантія - 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.5 кг |
| Высота хода | 67 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Плавный пуск | + |
| Поддержка мощности | + |
| Подсветка рабочей зоны | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 2200 |
| Скорость вращения | 10000-25500 оборотов/мин |
| Тип | Кромочный |
| Цанга | 8/12 мм |