









3 870 ₴
Перфоратор ProCraft BH1800
Перфоратор ProCraft BH1800 потужний і надійний інструмент призначений для виконання наскрізних отворів в бетоні, камені, цеглі, для демонтажних робіт із застосуванням потужного ударного механізму. Завдяки вертикальному розташуванню двигуна, дану модель вдалося оснастити високопродуктивним ударним механізмом, здатним розвивати 4300 ударів/хвилину, енергією окремого удару 5,5 Дж.
Особливості:
Міцний корпус редуктора;
Якір покритий захисним шаром лаку;
Пилозахисний патрон;
Велика сила удару.
Комплектація:
Перфоратор ProCraft BH1800;
Набір бурів і зубил;
Кейс.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В / 50 Гц.
Потужність: 1500 Вт.
Патрон SDS+.
Кількість обертів: 0-950 об/хв.
Число ударів: 4300 в хв.
Вага - 7,5 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7.5 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 930 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 42 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Мощность | 1500 Вт |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 5.5 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 4300 |