
1 152 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т90204S 2т, в кейсі
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т90204S призначений для підйому вантажів та різних видів автомобільного транспорту. Модель GTM Т90204S має вантажопідйомність в 2000 кг і висоту підйому в 345 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM Т90204S варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у пластиковому кейсі.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Кейс у комплекті;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат пляшковий.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 2000.
Висота підхвату, мм: 181.
Висота підйому, мм: 345.
Вага, кг: 2,9.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 2.9 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 2 т |
| Кейс | + |
| Максимальная высота подъема | 345 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 181 мм |
| Тип | Гидравлические |