


1 068 ₴
Домкрат механічний ромбоподібний GTM T10202-GS+H07 2т
Домкрат гвинтовий ромбовидний GTM T10202-GS+H07 являє собою пристрій з ручним приводом, призначений для підняття легкових автомобілів. Складається з чотирьох важелів, які з'єднані шарнірами, за рахунок зміни кута між важелями відбувається підйом вантажу. Плавний хід гвинта забезпечує спокійне підняття вантажу. Низька висота підхвату дозволяє працювати навіть із автомобілями з малим кліренсом, а гумовий ущільнювач не залишить слідів на кузові автомобіля. Модель GTM T10202-GS+H07 має вантажопідйомність в 2000 кг і максимальну висоту підйому в 395 мм, за допомогою такого домкрата можна піднімати солідні вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM T10202-GS+H07 варто відзначити наявність міцної конструкції, простоти в експлуатації та мала вага. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Оптимальна вантажопідйомність;
Міцна конструкція;
Плавний хід гвинта;
Низька висота підхвату.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат ромбовидний.
Механізм підйому: механічний.
Вантажопідйомність, кг: 2000.
Висота підхвату, мм: 120.
Висота підйому, мм: 395.
Вага, кг: 3,5.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 3.5 кг |
| Вид | Ромбовидные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 2 т |
| Максимальная высота подъема | 395 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 120 мм |
| Тип | Механические |