


1 219 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т90504 5т
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т90504 призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель GTM Т90504 має вантажопідйомність в 5000 кг і висоту підйому в 413 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM Т90504 варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат пляшковий.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 5000.
Висота підйому, мм: 130.
Висота підхоплення: 216мм.
Вага, кг: 5.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 5 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 5 т |
| Максимальная высота подъема | 413 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 216 мм |
| Тип | Гидравлические |