



2 016 ₴
Лобзик Revolt JS 1270
Revolt JS 1270 - це електричний лобзик побутового класу, призначений для виконання робіт з прямо- та криволінійного розпилу в будівельних матеріалах. До лобзика завжди можна докупити необхідні пилки та значно збільшити спектр застосування.
Особливості:
Змінний кут різання (ліворуч/праворуч) 0-45°;
Швидка (безінструментальна) заміна полотна;
Три позиції регулювання маятникового ходу;
Можливість приєднати пилосос;
Регулювання частоти подвійних ходів.
Технічні характеристики:
Напруга мережі - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 1270 Вт.
Обороти: 800-3000 об/хв.
Максимальна товщина матеріалу, що розпилюється:
- деревини - 110 мм;
- металу - 10 мм
Кут нахилу пилки 0-45°.
Вага - 2,5 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Revolt |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глибина різання дерева | 110 мм |
| Глубина резки алюминия | 10 мм |
| Глубина резки стали | 8 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1270 |
| Частота хода | 800-3000 об/мин |