


1 825 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т91004
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т91004 призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель GTM Т91004 має вантажопідйомність в 10000 кг і висоту підйому в 460 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM Т91004 варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат пляшковий.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 10000.
Висота підйому, мм: 460.
Висота підхоплення: 230мм.
Вага, кг: 7.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 7 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 10 т |
| Максимальная высота подъема | 460 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 230 мм |
| Тип | Гидравлические |