


1 739 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM TH91204, 12т
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM TH91204 призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель GTM TH91204 має вантажопідйомність в 12000 кг і висоту підйому в 460 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM TH91204 варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат пляшковий.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 12000.
Висота підйому, мм: 460.
Висота підхоплення: 240мм.
Вага, кг: 6.2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 6.2 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 12 т |
| Максимальная высота подъема | 460 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 240 мм |
| Тип | Гидравлические |