


2 978 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM TF0602, 6т (двоштоковий)
Домкрат гідравлічний пляшковий телескопічний GTM TF0602 призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Дана модель має вантажопідйомність в 6000 кг і висоту підйому в 485 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM TF0602 варто відзначити наявність двох робочих штоків і запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Двоштоковий механізм;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат пляшковий.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 6000.
Висота підйому, мм: 485.
Висота підхоплення, мм: 215.
Вага, кг: 8,9.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 8.9 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 6 т |
| Двухштоковый | + |
| Максимальная высота подъема | 485 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 215 мм |
| Тип | Гидравлические |