
3 639 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний GTM T83003C 3т, пов. ручка
Домкрат гідравлічний підкатний GTM T83003C призначений для підйому вантажів та різних видів автомобільного транспорту. Модель GTM T83003C має вантажопідйомність в 3000 кг і висоту підйому в 400 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM T83003C т варто відзначити наявність поворотної ручки на 360 º і запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Поворотна ручка;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Компактні розміри.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 3000.
Висота підхоплення, мм: 135.
Висота підйому, мм: 400.
Вага, кг: 20.
Гарантія - 6 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 20 кг |
| Вид | Подкатные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 3 т |
| Максимальная высота подъема | 400 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 135 мм |
| Поворотная ручка | + |
| Тип | Гидравлические |