


4 488 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM TH93204 32т
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM TH93204 призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель GTM TH93204 має вантажопідйомність в 32000 кг і висоту підйому в 420 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM TH93204 варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат пляшковий.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 32000.
Висота підхоплення, мм: 260.
Висота підйому, мм: 420.
Вага, кг: 23,5.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 17.8 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 32 т |
| Максимальная высота подъема | 420 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 260 мм |
| Тип | Гидравлические |