


5 341 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM TH810001, 10т (двоштоковий)
Домкрат гідравлічний пляшковий телескопічний GTM TH810001 призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Дана модель має вантажопідйомність в 10000 кг і висоту підйому в 520 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM TH810001 варто відзначити наявність двох робочих штоків і запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Двоштоковий механізм;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат пляшковий.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 10000.
Висота підйому, мм: 520.
Висота підхоплення, мм: 210.
Вага, кг: 11,2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип | Гидравлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 11.2 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 10 т |
| Двухштоковый | + |
| Максимальная высота подъема | 520 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 210 мм |