


7 179 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM TH95004 50т
Домкрат гідравлічний пляшковий GTM TH95004 призначений для підйому вантажів і різних видів автомобільного транспорту. Модель Vitol 50т має вантажопідйомність в 50000 кг і висоту підйому в 450 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM TH95004 варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат пляшковий.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 50000.
Висота підхоплення, мм: 280.
Висота підйому, мм: 450.
Вага, кг: 25,8.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 25.8 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 50 т |
| Максимальная высота подъема | 450 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 280 мм |
| Тип | Гидравлические |