



6 409 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний GTM T83502 3,5т з педаллю
Домкрат гідравлічний підкатний GTM T83502 призначений для підйому вантажів та різних видів автомобільного транспорту. Модель GTM T83502 має вантажопідйомність в 3500 кг і висоту підйому в 500 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM T83502 варто відзначити наявність зручної педалі для спуску, запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата і компактні розміри. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
З педаллю;
Запобіжний клапан.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 3500.
Висота підхоплення, мм: 145.
Висота підйому, мм: 500.
Вага, кг: 36.
Гарантія - 6 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 36 кг |
| Вид | Подкатные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 3.5 т |
| Максимальная высота подъема | 500 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 145 мм |
| Педаль | + |
| Тип | Гидравлические |