


10 804 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний низькопрофільний GTM TZ830009 3т, подвійна помпа
Домкрат гідравлічний підкатний GTM TZ830009 призначений для підйому вантажів та різних видів автомобільного транспорту. Модель GTM TZ830009 має вантажопідйомність в 3000 кг і висоту підйому в 610 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM TZ830009 варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Низькопрофільний;
Пилозахист гідравлічного механізму;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Висота підйому, мм: 610.
Вистота підхоплення, мм: 85.
Вага, кг: 45.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 45 кг |
| Вид | Подкатные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 3 т |
| Максимальная высота подъема | 610 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 85 мм |
| Тип | Гидравлические |