


13 638 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний низькопрофільний GTM TZA830003 3т, двоштоковий
Домкрат гідравлічний підкатний GTM TZA830003 призначений для підйому вантажів та різних видів автомобільного транспорту. Модель GTM TZA830003 має вантажопідйомність в 3000 кг і висоту підйому в 515 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата GTM TZA830003 варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Низькопрофільний;
Пилозахист гідравлічного механізму;
Велика опорна площа;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: GTM.
Тип: домкрат підкатний.
Механізм підйому: гідравлічний.
Висота підйому, мм: 515.
Вистота підхоплення, мм: 95.
Вага, кг: 39,5.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 39.5 кг |
| Вид | Подкатные |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Грузоподъемность | 3 т |
| Максимальная высота подъема | 515 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 95 мм |
| Тип | Гидравлические |