


10 599 ₴
Плита газоелектрична Grunhelm FG56113ВЕ
Плита Grunhelm FG56113ВЕ здатна приємно здивувати вас якісною та надійною роботою, яка є запорукою гарного настрою на кухні. Дана модель має механічне управління, що здійснюється поворотними перемикачами. Оснащена газовими конфорками та електричною духовкою. Покриття робочої поверхні цієї моделі емальована сталь, що забезпечить тривалу експлуатацію варильної поверхні без втрати привабливого вигляду моделі. Вбудована духовка має великий об'єм та підсвічування.
Особливості:
Наявність відділення для посуду;
Наявність кришки;
Підсвічування духовки;
Електричний підпал;
Зручне механічне керування;
Система безпеки ''газ-контроль'';
Сучасний дизайн;
Об'ємна духовка.
Комплектація:
плита газова Grunhelm FG56113ВЕ;
інструкція з експлуатації;
картонна упаковка.
Технічні характеристики:
Виробник: Грюнхельм.
Тип плити: газоелектрична.
Тип газу: природний/зріджений.
Тип установки: окремо стояча.
Матеріал робочої поверхні: емальована сталь.
Тип зон нагріву: комфорки.
Кількість конфорок: 4.
Матеріал комфорок: сталь.
Матеріал грат: чавун.
Управління: механічне.
Розташування керування: фронтальне.
Газ контроль: є
Тип духовки: електрична.
Колір: бежевий.
Вага, кг: 34,4
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 34.4 кг |
| Вид газа | G20 |
| Габариты (В*Ш*Г) | 497*627*872 мм |
| Газ-контроль | Поверхности |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | + |
| Количество конфорок | 4 |
| Количество программ духовки, шт. | 6 |
| Конвекция | + |
| Крышка варочной поверхности | Стеклянная |
| Материал конфорок | Сталь |
| Материал рабочей поверхности | Эмалированная сталь |
| Материал решеток поверхности | Эмалированная сталь |
| Объем духовки | 58 л |
| Питание | 220 В |
| Подсветка духовки | + |
| Тип | Комбинированные (газ+электро) |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип поджога | Электрический |
| Тип установки | Отдельно стоящая |
| Цвет | Бежевый |
| Ящик для посуды | Выдвижной |