






3 459 ₴
Пила дискова Vitals Master Rg 1914BWpv
Пила циркулярна Vitals Master Rg 1914BWpv - це справжній помічник для виконання будівельних та ремонтних робіт будь-якого рівня складності. З її потужністю у 1350 Вт, діаметром диска 190 мм та 48 зубцями ви зможете легко розпилювати різні матеріали, починаючи від деревини, закінчуючи пластиком та металом. Особливість цієї пилки полягає в тому, що вона обладнана алюмінієвою базою. Це гарантує її міцність і стабільність під час роботи навіть із важкими матеріалами. Плавний пуск забезпечує старт роботи пилки без різкого розгону, що дозволяє подовжити строк її служби.
Особливості:
Потужна ручна дискова пила;
Плавний пуск;
Лазерна указка;
Регулятор обертів;
Широка опорна платформа;
Можливість підключення пилососа;
Просте регулювання глибини і нахилу різу.
Комплектація:
Пила дискова Vitals Master Rg 1914BWpv;
Паспорт (інструкція);
Ключ диска;
Диск пильний.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 1350 Вт.
Частота обертання шпинделя на холостому ходу - 2100-4700 об/хв .
Діаметр пильного диска - 190 мм.
Кут нахилу пильного диска - 0-45°.
Максимальна глибина пропилу при 45° - 44 мм.
Максимальна глибина пропилу - 65 мм.
Вага - 4,5 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 44 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 65 мм |
| Диаметр диска, мм | 190 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Плавный пуск | + |
| Поддержка мощности | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 1350 |
| Размер посадочного места | 20 мм |
| Регулятор оборотов | + |
| С лазером | + |
| Частота холостого хода | 2100-4700 об/мин |