



6 827 ₴
Драбина універсальна Кентавр 3х9
Алюмінієві універсальна драбина Кентавр 3х9 - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 593 см.
Висота секції: 256 см.
Висота стремянки: 402 см
Кількість секцій: 3.
Кількість ступенів: 9.
Ширина опори: 79 см
Вага: 13,7 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: Алюміній.
Модель: 3x9 .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.7 кг |
| Высота секции | 256 см |
| Высота стремянки | 402 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 593 см |
| Количество ступеней | 3 x 9 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 593 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина cекции | 30/47 см |
| Ширина опоры | 79 см |