

4 799 ₴
Дрель Makita M8103KX2 (з набором)
Дрель Makita M8103KX2 - це побутовий інструмент, призначений для свердління отворів у різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його як мережевий шуруповерт, або зможете витягнути свердло, що застрягло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр робіт, що виконуються. Дриль Дриль Makita M8103KX2 має надійний 430 Вт електродвигун. Ця модель поставляється у пластиковому кейсі з великим набором ручного інструменту.
Особливості:
Ударний та надійний дриль;
Електронне регулювання числа обертів;
Надійний вимикач, режим реверсу;
Висока твердість шестерень;
Набір ручного інструменту та кейс у комплекті.
Комплектація:
Дрель Makita M8103KX2;
Ключ патрона;
Бічна рукоятка;
Обмежувач глибини свердління
Магнітний тримач біт;
Торцеві головки 8, 10, 12, 13мм;
Свердла по каменю 6, 8, 10мм;
Свердла по дереву 6, 8, 10мм;
свердла по металу 6, 8, 10мм;
Біти PH1*2, PH2*3, PH3, SL5, SL6;
Молоток;
Плоскогубці;
Викрутка комбінована SL/PH;
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 430 Вт.
Швидкість: 0 - 3000 об/хв.
Режими – свердління, свердління з ударом.
Діаметр патрон - 13 мм.
Тип патрона - ключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 18 мм;
- (сталь) 13 мм;
- (цегла) 13 мм.
Вага - 1,8 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.8 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Кейс | + |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 18 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 430 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| С набором инструментов | + |
| Тип | Дрель ударная |