




6 686 ₴
Батут Atleto 312см синій (захисна сітка + драбина)
Батут Atleto 312см є відмінним варіантом для ігор на свіжому повітрі. Представлений батут виготовлений із матеріалів високої якості, які забезпечують високу міцність усієї конструкції та довгий термін служби батута. Стійкість до вологи та ультрафіолетових променів дозволяє використовувати батут у будь-яку погоду без ризику пошкодити його. Стійкість забезпечують три спарені опори, які не дають батуту зміщуватися під час стрибків. За хорошу амортизацію відповідають 54 оцинковані пружини, завдяки яким конструкція витримує навантаження до 150 кг. Також представлений батут оснащений спеціальною захисною сіткою висотою 180 см, яка забезпечує безпеку під час стрибків та запобігає падінню з батута. Постачається модель Atleto 312см з захисною сіткою та драбиною в розібраному вигляді.
Особливості:
Подвійні сталеві ніжки;
Стійкий до вологи та ультрафіолету мат;
Наявність захисної сітки;
Розбірна конструкція.
Технічні характеристики:
Тип: батут.
Кількість пружин для натягу батута: 54 шт.
Висота поверхні для стрибків над землею: 65 см.
Висота загальна: 245.
Висота сітки: 180 см.
Діаметр: 312 см.
Кількість стовпців сітки: 6 шт.
Кількість U-подібних ніжок: 3 шт.
Товщина стінок труб: 1,2 мм.
Максимальна допустима вага користувача: 150 кг.
Гарантія - 24 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atleto |
| Количество опор | 3 (шт.) |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 41.3 кг |
| Вид | Уличные батуты |
| Высота | 65 см |
| Высота с защитной сеткой | 245 см |
| Габариты упаковки | 159*44*16/107*32*17 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр | 312 см |
| Количество пружин | 54 шт |
| Количество столбиков сетки | 6 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Форма | Круглые |