







299 771 ₴
Акумуляторний райдер Ego Power+ Z6 ZT4201E-S без АКБ + ЗП CHV1600E
Акумуляторний райдер Ego Power+ Z6 ZT4201E-S - потужний акумуляторний райдер із професійного сегмента обладнання ТМ EGO. Оснащується одразу 4 новітніми безщітковими двигунами, завдяки чому має потужність еквівалентну 22 к.с. Ширина захвату деки становить 42" або 107 см. Площа косіння при використанні 4 акумуляторів EGO 56V ARC Lithium™ ємністю 10 А*год кожен становить 8000 кв.м, що значно перевершує найближчі аналоги. При використанні ж максимальних 6 акумуляторів площа вже складе 12000 кв.м. Висота косіння регулюється ступінчасто від 25 мм до 100 мм. Швидкість косіння залежно від густоти трави регулюється автоматично. Швидкість руху райдера регулюється від 4,8 км/год до 12,8 км/год. Райдер обладнаний поворотним кермом із вбудованим 5" LCD-дисплеєм, на якому відображається вся інформація про стан обладнання. Також є Bluetooth-модуль, що дає змогу підключати його до смартфона через фірмовий додаток. Поставляется данная модель с зарядным устройством без травосборника и без АКБ!
Особливості:
Комплектація:
Технічні характеристики:
Тип: Райдер
Живлення: Акумулятор.
Напруга: 56 В.
Матеріал: сталь/пластик
Макс. ширина захвату: 107 см
Кількість ножів: 2
Привід: задній
Індикація зарядки: є
Висота стрижки, min-max: 25-100 мм
Тип коліс: пневматичні
LED-підсвітка: Так
Викид трави: Боковий
Регулювання крісла: Є
Тип акумулятора: Li-Ion
Потужність двигуна (к.с): 22 к.с
Тип двигуна: Безщітковий (4шт.)
Тип запуску: Електростартер
Максимальна швидкість: 12.8 км/ч
Радіус повороту: 0
Швидкість обертання ножів: 2400 - 3200 об/хв
Ступені висоти косіння: 10
Вага: 196 кг
Розміри: 190*110*100 см
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 196 |
| Вид | Газонокосилки |
| Высота среза | 25 - 100 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр колес | Передние - 11x4-5 дюйм/Задние - 18x8.5-8 дюйм |
| Количество уровней высоты среза | 10 |
| Макс. число оборотов, об/мин | 2400-3200 |
| Можность двигателя, кВт | 16 |
| Можность двигателя, л.с. | 22 |
| Напряжение, В | 56 |
| Размеры | 1900*1100*1000 мм |
| Режущая система | Роторная |
| Тип | Аккумуляторные |
| Тип двигателя | Асинхронный |
| Тип запуска | Электростарт |
| Тип передвижения | Самоходные |
| Ширина захвата | 1017 см |