
729 ₴
Зварювальний дріт Моноліт G4SI1 (СВ-08Г2С) (1.0мм, 5кг)
Зварювальний дріт стандарту Моноліт G4SI1 (СВ-08Г2С) призначений для зварювання низьколегованих, вуглецевих і середньовуглецевих сталей у середовищі захисних газів. До переваг зварювального дроту Моноліт G4SI1 (СВ-08Г2С) можна віднести наступне: низький вміст фосфору та сірки; стійке сповільнення; стабільні геометричні розміри (±0,02мм).
Характеристики:
Тип дроту: Обміднений
Марка дроту: G4SI1
Аналоги: СВ-08Г2С
Тип зварювання: MIG/MAG
Діаметр: 1,0 мм
Вага: 5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Монолит |
| Вес катушки с проволокой | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | СВ-08Г2С |
| Вес | 5 кг |
| Вид проволоки | Омедненная |
| Марка проволоки | G4SI1 |
| Назначение | Газосварка |
| Тип | Проволока сварочная |
| Толщина проволоки | 1.0 мм |