
2 505 ₴
Батут манеж дитячий Atleto 160см, червоний (захисна сітка), (KRB10)
Батут манеж дитячий Atleto 160см є чудовим варіантом для ігор на свіжому повітрі. Представлений батут виготовлений із матеріалів високої якості, які забезпечують високу міцність усієї конструкції та довгий термін служби батута. Стійкість до вологи та ультрафіолетових променів дозволяє використовувати батут у будь-яку погоду без ризику пошкодити його. Стійкість забезпечують шість ніжок з товстого металу, які не дають батуту зміщуватися під час стрибків. За хорошу амортизацію відповідають 36 оцинковані пружини, завдяки яким конструкція витримує навантаження до 60 кг. Також представлений батут оснащений спеціальною захисною сіткою, яка забезпечує безпеку під час стрибків та запобігає падінню з батута. Постачається модель Atleto 160см в розібраному вигляді.
Особливості:
Надійні сталеві ніжки;
Стійкий до вологи та ультрафіолету мат;
Наявність захисної сітки;
Розбірна конструкція.
Технічні характеристики:
Тип: батут
Кількість пружин для натягу батута: 36 шт
Висота загальна: 120
Діаметр: 160 см
Діаметр полотна для стрибків: 135 см
Кількість стовпців сітки: 6 шт.
Кількість ніжок: 3
Макс. допустима вага користувача: 60 кг
Колір: червоний
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atleto |
| Количество опор | 3 (шт.) |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг |
| Вид | Уличные батуты |
| Высота с защитной сеткой | 120 см |
| Габариты упаковки | Синий |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр | 160 см |
| Диаметр полотна | 135 см |
| Количество пружин | 36 шт |
| Количество столбиков сетки | 6 шт |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Форма | Прямоугольные |