


2 099 ₴
Тачка будівельна Vulkan D1-100PU (розібрана)
Тачка будівельна Vulkan D1-100PU - незамінний інструмент на будівництві або дачній ділянці. З її допомогою можна транспортувати будь-який вантаж чи сміття. Тачка Vulkan здатна перевозити до 160 кг за одне завантаження. Завдяки одному колесу, модель має більше можливостей для маневру. Поставляється даний товар в розібраному вигляді.
Особливості:
PU колесо;
Кузов оцинкований;
Висока вантажопідйомність;
Компактні розміри.
Характеристики:
Виробник: Vulkan .
Об'єм кузова: 100 л.
Вантажопідйомність: 160 кг.
Колесо: 400мм
Вага: 11кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 кг |
| Вид | Строительные |
| Грузоподъемность | 160 кг |
| Диаметр колеса | 400 мм |
| Количество колес | 1 |
| Материал | Металл |
| Объем | 100 л |
| Покрытие кузова | Оцинкованое |
| Рама | Цельная |
| Тип | Тачки |
| Тип покрышки | Безкамерная |