
2 688 ₴
Перфоратор Forte RH 26-81 R
Перфоратор Forte RH 26-81 R - потужний інструмент з продуманим дизайном для побутового сегмента дивує своєю функціональністю і комфортом у використанні. Завдяки якості внутрішніх деталей інструмент надійний і зносостійкий при інтенсивних навантаженнях. Відмінною особливістю даної моделі є тришарової термостійке покриття двигуна, яке дозволило досягти кращих показників надійності і захисту від перегрівів. Чудова зносостійкість перфоратора забезпечується завдяки пилозахисній конструкції, що захищає також від коротких замикань. Також варто відзначити наявність функції реверсу, регулювання обертів, три режими роботи і комплекту насадок.
Особливості:
Три режима роботи;
Електропневматичний ударний механізм;
Якір покритий захисним шаром лаку;
Наявність реверсу;
Гарантійний термін - 3 роки.
Комплектація:
Перфоратор Forte RH 26-81 R;
Затискний ключ;
Лінійка глибиномір;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В.
Частота мережі - 50 Гц.
Потужність - 850 Вт.
Функції - 3 режими.
Швидкість обертання - 0-1250 об/хв.
Енергія удару - 2,8 Дж.
Хвостовик sds-plus.
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм;
- у сталі 12 мм.
Вага - 2,7 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.7 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 1250 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 12 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 2.8 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |