



1 242 ₴
Драбина алюмінієва Кентавр 3Д (двостороння)
Драбина алюмінієва двостороння Кентавр 3Д - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка двостороння Кентавр 3Д має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина двостороння.
Виробник: Кентавр.
Висота до платформи драбини, см: 67.
Кількість ступенів: 3
Матеріал: алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150
Габарити пакування, мм: 736*420*168.
Вага кг: 2,0.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Высота площадки | 67 см |
| Габариты | 73.6*42*16.8 см |
| Количество секций | 2 |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |