
1 144 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Vitals Master 4000
Зарядний пристрій Vitals Master 4000 - призначений для заряджання всіх типів свинцево-кислотних акумуляторних батарей (АКБ) 12 В і 6 В, включно із стандартними акумуляторами (STD) та кальцієвими (AGM) ємністю від 2 до 120 А-год усіх типорозмірів для транспортних засобів та побутового обладнання. Джерелом електроживлення виробу слугує однофазна мережа змінного струму напругою 230 В та частотою 50 Гц. АКБ належить до «інтелектуальних» інверторних електронних виробів і може використовуватися в стаціонарних умовах на паркінгах, у гаражах тощо, або на тимчасових стоянках за наявності пересувних джерел електроживлення.
Особливості:
8 етапів зарядки;
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання.
Комплектація:
ЗП Vitals Master 4000;
Проводи з клемами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 6/12 В.
Зарядний струм: 4 А.
Номінальна потужність: 70 Вт.
Ємність акумуляторів: 2- 120 Агод.
Вага: 0,55 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Индикация |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Индикация | + |
| Класс защиты | IP54 |
| Кол-во этапов зарядки | 8 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 120 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 4 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 2 А*ч |
| Напряжение зарядки | 6 В/12 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 70 |