



1 693 ₴
Драбина алюмінієва Кентавр 4Д (двостороння)
Драбина алюмінієва двостороння Кентавр 4Д - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка двостороння Кентавр 4Д має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина двостороння.
Виробник: Кентавр.
Висота до платформи драбини, см: 89.
Кількість щаблів: 4.
Матеріал: алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150
Габарити пакування, мм: 971*447*169.
Вага кг: 2,6.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.6 кг |
| Высота площадки | 89 см |
| Габариты | 97.1*44.7*16.9 см |
| Количество секций | 2 |
| Количество ступеней | 4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |