



2 373 ₴
Драбина алюмінієва Кентавр 5Д (двостороння)
Драбина алюмінієва двостороння Кентавр 5Д - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних і оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка двостороння Кентавр 5Д має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина двостороння.
Виробник: Кентавр.
Висота до платформи драбини, см: 111 мм.
Кількість ступенів: 5.
Матеріал: алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150
Габарити пакування, мм: 1206*474*169.
Вага кг: 3,3.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.3 кг |
| Высота площадки | 111 см |
| Габариты | 120.6*47.4*16.9 см |
| Количество секций | 2 |
| Количество ступеней | 5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |