
2 288 ₴
Інтелектуальний зарядний пристрій Vitals Professional DS 6.0
Зарядний пристрій Vitals Professional DS 6.0 - електронний інверторний блок, обладнаний мікроконтролером, який автоматично реалізує 8-етапний запрограмований цикл заряджання. Пристрій має рідкокристалічний LED-дисплей, що дає змогу контролювати процес роботи та заряджання. Призначений для заряджання всіх типів свинцево-кислотних акумуляторних батарей (АКБ) 12 В та 24 В, включаючи стандартні акумулятори різних конструкцій (STD), з кальцинованими пластинами (СAL) у герметичному корпусі (AGM), з гелевим електролітом у герметичному корпусі (GEL) та літієвих (LiFePO4) ємністю від 14 до 230 А-год усіх типорозмірів для транспортних засобів та побутового обладнання.
Особливості:
Режим ''Десульфатации'';
Захист від перевантажень та неправильного підключення;
LCD-дисплей;
Мікропроцесорне управління;
Багатоступеневий цикл заряджання.
Комплектація:
ЗП Vitals Professional DS 6.0;
Проводи з клемами;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12/24 В.
Зарядний струм: 3,5/6 А.
Номінальна потужність: 120 Вт.
Ємність акумуляторів: 14-230 Агод.
Вага: 0,55 кг.
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Зимний режим | + |
| Индикация | + |
| Класс защиты | IP33 |
| Кол-во этапов зарядки | 8 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 230 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 6 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 14 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 120 |