


3 016 ₴
Драбина шарнірна Кентавр 4х3
Шарнірні драбина послужить Вам чудовим помічником при проведенні будівельних, монтажних, оздоблювальних робіт, у різних умовах експлуатації. За рахунок шарнірних з'єднань драбина перетворюються на двосторонню стремянку, поміст, сходи з консоллю.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Шарнірна
Висота драбини: 370 см
Висота драбини: 165 см
Висота помосту: 96,7 см
Кількість секцій: 4
Кількість ступенів: 3
Вага: 11,2 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: алюміній
Модель: Кентавр 4х3
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Количество секций | 4 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.2 кг |
| Высота помоста | 93.2 см |
| Высота стремянки | 165 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 338.3 см |
| Длина в сложенном состоянии | 93.2 см |
| Количество ступеней | 4 x 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 338.3 см |
| Тип | Шарнирные лестницы |