


4 631 ₴
Драбина шарнірна Кентавр 4х4
Шарнірна драбина послужать Вам чудовим помічником при проведенні будівельних, монтажних, оздоблювальних робіт, у різних умовах експлуатації. За рахунок шарнірних з'єднань драбина перетворюються на двосторонню стремянку, поміст, сходи з консоллю.
Технічні характеристики:
Тип сходів: Шарнірна
Висота сходів: 475 см
Висота драбини: 216 см
Висота помосту: 122 см
Кількість секцій: 4
Кількість ступенів: 4
Вага: 13 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: алюміній
Модель: Кентавр 4х4
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Количество секций | 4 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13 кг |
| Высота помоста | 120.2 см |
| Высота секции | 120.2 см |
| Высота стремянки | 216.5 см |
| Габаритная толщина | 40 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 446.3 см |
| Длина в сложенном состоянии | 120.2 см |
| Количество ступеней | 4 x 4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 446.3 см |
| Тип | Шарнирные лестницы |
| Ширина cекции | 37 см |