



4 786 ₴
Універсальна драбина Кентавр 3х7
Алюмінієва універсальна драбина Кентавр 3х7 - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних і оздоблювальних роботах. Може використовуватися в якості навісного, підлогового або розсувного в залежності від виду виконуваних робіт. Драбина має змінні пластикові вставки з двох частин на основі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Особливості:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 425 см.
Висота секції: 200 см.
Висота драбини: 297 см
Кількість секцій: 3.
Кількість ступенів: 7.
Ширина опори: 71 см
Вага: 10,5 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: алюміній.
Модель: 3х7.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.4 кг |
| Высота выдвижной стремянки | 296.9 см |
| Высота секции | 200.6 см |
| Высота стремянки | 189.8 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 424.7 см |
| Длина в сложенном состоянии | 200.6 см |
| Количество ступеней | 3 x 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 424.7 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина опоры | 71.6 см |