



5 373 ₴
Драбина універсальна Кентавр 3х8
Алюмінієві універсальна драбина Кентавр 3х8 - чудовий помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна.
Максимальна висота: 504 см.
Висота секції: 227 см.
Висота драбини: 351 см
Кількість секцій: 3.
Кількість ступенів: 8.
Ширина опори: 72 см
Вага: 12,1 кг.
Максимальне навантаження: 150 кг.
Матеріал: алюміній.
Модель: 3x8.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.6 кг |
| Высота выдвижной стремянки | 349.8 см |
| Высота секции | 227 см |
| Высота стремянки | 217.5 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 508 см |
| Длина в сложенном состоянии | 227 см |
| Количество ступеней | 3 x 8 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 508 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина опоры | 75.6 см |